Czy jesteś blogerem?

W Rito cenimy blogerów piszących o swoich doświadczeniach z różnymi produktami hobbystycznymi. Chętnie obserwujemy blogi i profile na Facebooku tematycznie związane z włóczką, robótkami ręcznymi i innymi formami hobby.

Obecnie współpracujemy z wieloma blogami, stronami internetowymi i profilami na Facebooku. Ich twórcy często wypróbowują dla nas ciekawe produkty, aby następnie opisać swoje osobiste doświadczenia i wyrazić szczerą opinię na ich temat. Jest to również okazja do zorganizowania konkursów, w których nagrodą są właśnie recenzowane produkty. Wspólnie odkrywamy popularność i możliwości zastosowania rozmaitych artykułów hobbystycznych.

Od czego zacząć

Zanim wyślemy do Ciebie niektóre z naszych produktów, zależy nam na tym, aby bliżej poznać Ciebie oraz Twojego bloga, stronę internetową czy profil na Facebooku.

 

Interesują nas następujące informacje o Twojej stronie/profilu:

 

Główna tematyka

Średnia liczba odwiedzających miesięcznie

Od jak dawna prowadzisz bloga

Link do Twojej strony internetowej

 

Skontaktuj się z nami już dziś, klikając tutaj. Prosimy o cierpliwość - na pewno odpowiemy. 

Do współpracy wybieramy takie strony, które obserwowane są przez osoby, będącymi potencjalnymi klientami Rito. Dlatego dokładnie analizujemy, czy współpraca z daną stroną ma dla nas sens, a także to, ile produktów jesteśmy w stanie zaoferować. Niestety nie możemy zagwarantować współpracy z każdym, kto się z nami skontaktuje.

P.S. Istnieje możliwość zarabiania na umieszczeniu naszych banerów reklamowych lub linków na swojej stronie. Więcej informacji tutaj.

Wersja: v1.c17.s6.l7