O nas

Rito to istniejący od 2014 roku sklep internetowy zajmujący się sprzedażą włóczek i produktów hobbystycznych. Nasze biuro i magazyn znajdują się w Gyrovej, Skive, w Danii. Nasz zespół składa się z 20 pełnoetatowych pracowników. Oprócz tego, na co dzień wspiera nas wielu wykwalifikowanych freelancerów i młodych ambitnych ludzi.

Posiadamy najlepszą wiedzę do prowadzenia profesjonalnego i bezpiecznego sklepu internetowego. Wiedza ta połączona jest z wieloletnim doświadczeniem i pasją do robótek ręcznych i rękodzielnictwa. Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół zawsze gotowy do zapewnienia najlepszej obsługi naszym klientom. Z chęcią odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące włóczek, wzorów i naszego sklepu internetowego.

Jako sklep internetowy kierujemy się następującą filozofią: 

1. Na pierwszym miejscu stawiamy najlepsze doświadczenie klienta i obsługę na najwyższym poziomie (Sprawdź nasz rating na Trustpilot)

2. Chcemy sprzedawać najtańsze produkty online (zwracamy różnicę w cenie)

3. Dostawa musi dotrzeć do naszych klientów w obiecanym czasie.

Zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem tanich włóczek, drutów, szydełek, wzorów oraz innych akcesoriów do dziergania i szydełkowania. Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku tutaj.

Kontakt z Siedzibą Firmy

Skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 22 185 77 65) lub przez e-mail (Skontaktuj się z nami tutaj).

Nasz dział obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji w każdy dzień tygodnia w godzinach od 9 do 17.

Wielokrotnie nagradzany sklep internetowy 

Od samego początku Rito jest firmą, która kładzie duży nacisk na rozwój zarówno swoich pracowników, jak i całego biznesu. Od pierwszej chwili naszą wizją i celem jest zapewnienie jak najlepszego kontaktu z klientem.

Już dwa lata po tym, jak wysłaliśmy pierwsze paczki z włóczką z naszego duńskiego sklepu internetowego, otrzymaliśmy nagrodę w kategorii "Ulubieniec użytkowników", która utorowała drogę kolejnym, bardziej znaczącym nagrodom. 

W 2019 roku otrzymaliśmy jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży - "Gold Award".

Przewodniczący Gold Jury tak mówił o Rito.dk:

"Rito jest zasłużonym zwycięzcą w niełatwej rywalizacji, ponieważ firma wykazuje szczególną zdolność do łączenia biznesu sprzedażowego z digitalizacją. Zespół Rito nie boi się zmian i umiejętnie działa w dynamicznej rzeczywistości. Firma konsekwentnie realizuje swoją ściśle określoną strategię, w tym ekspansję na nowych rynkach zagranicznych, a przy tym potrafi zapewnić nieskazitelną obsługę klienta".

2019-Gazelle

To był wielki dzień dla całego zespołu Rito.

 

Okazało się jednak, że to nie jest największy sukces, jaki moglibyśmy osiągnąć - wkrótce potem, we wrześniu tego samego roku zostaliśmy nagrodzeni "Gazelą" firmy Børsen za nadzwyczajny rozwój naszego biznesu.


                 

Zwrot produktów, zwrot pieniędzy oraz dostawa

Poniższy adres obowiązuje wyłącznie dla zwrotów. Nie jest on adresem sprzedaży. Zwroty przyjmujemy w normalnych godzinach otwarcia. W Rito masz 365 dni na zwrot zakupionych produktów. Jeśli produkt jest nienaruszony i nieużywany, nie pachnie dymem, oparami kuchennymi ani nie był narażony na działanie wilgoci, masz prawo go zwrócić. Więcej informacji na temat naszej polityki 356-dniowych zwrotów znajdziesz tutaj

UAB Zipas/Rito

Kasztanowa 44

05-816 Michałowice-Wieś

Godziny otwarcia - tylko dni robocze:

Poniedziałek 9-17
Wtorek 9-17
Środa 9-17
Czwartek 9-17
Piątek 9-17

 

 

 

 

Nasz zespół

Poznaj nasz zespół:

 • !dennis-drejer.jpg

  Dennis Drejer

  Właściciel
 • !lone-drejer.jpg

  Lone Drejer

  Administracja
 • !mathias-andersen.jpg

  Mathias Andersen

  IT
 • !Vicki-pixelz.jpg

  Vicki Svingholm Drejer

  Marketing
 • !dennis-falkenberg.jpg

  Dennis Falkenberg

  Marketing

Magazyn / Biuro

Oto kilka zdjęć naszego magazynu i biura.

 

Wersja: v12.c6.s6.l7