O nas

Rito to istniejący od 2014 roku sklep internetowy zajmujący się sprzedażą włóczek i produktów hobbystycznych. Nasze biuro i magazyn znajdują się w, Skive, w Danii. Nasz zespół składa się z 20 pełnoetatowych pracowników. Oprócz tego, na co dzień wspiera nas wielu wykwalifikowanych freelancerów i młodych ambitnych ludzi.

Posiadamy najlepszą wiedzę do prowadzenia profesjonalnego i bezpiecznego sklepu internetowego. Wiedza ta połączona jest z wieloletnim doświadczeniem i pasją do robótek ręcznych i rękodzielnictwa. Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół zawsze gotowy do zapewnienia najlepszej obsługi naszym klientom. Z chęcią odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące włóczek, wzorów i naszego sklepu internetowego.

Jako sklep internetowy kierujemy się następującą filozofią: 

1. Na pierwszym miejscu stawiamy najlepsze doświadczenie klienta i obsługę na najwyższym poziomie (Sprawdź nasz rating na Trustpilot)

2. Chcemy sprzedawać najtańsze produkty online (zwracamy różnicę w cenie)

3. Dostawa musi dotrzeć do naszych klientów w obiecanym czasie.

Zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem tanich włóczek, drutów, szydełek, wzorów oraz innych akcesoriów do dziergania i szydełkowania. Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku tutaj.

Kontakt z Siedzibą Firmy

Skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 22 185 77 65) lub przez e-mail (Skontaktuj się z nami tutaj).

Nasz dział obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji w każdy dzień tygodnia w godzinach od 8 do 16.

Wielokrotnie nagradzany sklep internetowy 

Od samego początku Rito jest firmą, która kładzie duży nacisk na rozwój zarówno swoich pracowników, jak i całego biznesu. Od pierwszej chwili naszą wizją i celem jest zapewnienie jak najlepszego kontaktu z klientem.

Już dwa lata po tym, jak wysłaliśmy pierwsze paczki z włóczką z naszego duńskiego sklepu internetowego, otrzymaliśmy nagrodę w kategorii "Ulubieniec użytkowników", która utorowała drogę kolejnym, bardziej znaczącym nagrodom. 

W 2019 roku otrzymaliśmy jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży - "Gold Award".

Przewodniczący Gold Jury tak mówił o Rito.dk:

"Rito jest zasłużonym zwycięzcą w niełatwej rywalizacji, ponieważ firma wykazuje szczególną zdolność do łączenia biznesu sprzedażowego z digitalizacją. Zespół Rito nie boi się zmian i umiejętnie działa w dynamicznej rzeczywistości. Firma konsekwentnie realizuje swoją ściśle określoną strategię, w tym ekspansję na nowych rynkach zagranicznych, a przy tym potrafi zapewnić nieskazitelną obsługę klienta".

2019-Gazelle

To był wielki dzień dla całego zespołu Rito.

 

Okazało się jednak, że to nie jest największy sukces, jaki moglibyśmy osiągnąć - wkrótce potem, we wrześniu tego samego roku zostaliśmy nagrodzeni "Gazelą" firmy Børsen za nadzwyczajny rozwój naszego biznesu.


                 

 

Nasz zespół

Poznaj nasz zespół:

 • !dennis-drejer.jpg

  Dennis Drejer

  Właściciel
 • !lone-drejer.jpg

  Lone Drejer

  Administracja
 • !mathias-andersen.jpg

  Mathias Andersen

  IT
 • !Vicki-pixelz.jpg

  Vicki Svingholm Drejer

  Marketing
 • !dennis-falkenberg.jpg

  Dennis Falkenberg

  Marketing

Magazyn / Biuro

Oto kilka zdjęć naszego magazynu i biura.

 

Wersja: v15.c6.s6.l7