Nordic Sky Kiruna Garn 03

Numer referencyjny: NS-040003 - Producent: Nordic Sky

Wybierz wariant

Nordic Sky Kiruna Garn 01

01

Nordic Sky Kiruna Garn 02

02

Nordic Sky Kiruna Garn 03

3

Nordic Sky Kiruna Garn 05

5

Nordic Sky Kiruna Garn 08

08

Nordic Sky Kiruna Garn 10

10

Nordic Sky Kiruna Garn 12

12

Nordic Sky Kiruna Garn 13

13

Nordic Sky Kiruna Garn 20

20

Nordic Sky Kiruna Garn 24

24

Nordic Sky Kiruna Garn 25

25

Nordic Sky Kiruna Garn 29

29

Nordic Sky Kiruna Garn 30

30

Nordic Sky Kiruna Garn 31

31

Nordic Sky Kiruna Garn 34

34

Nordic Sky Kiruna Garn 35

35

Nordic Sky Kiruna Garn 36

36

Nordic Sky Kiruna Garn 37

37

Nordic Sky Kiruna Garn 38

38

31,00 zł 31 New
Na stanie. Dostawa w 4-6 dni.

Opis produktu

Ten produkt (Nordic Sky Kiruna) niestety nie ma jeszcze żadnego opisu. W razie pytań, kliknij tutaj.

Nordic Sky Kiruna to wyśmienita mieszanka włókien naturalnych i materiałów syntetycznych. Dzięki temu powstaje włóczka, która ma wygodną i miękką strukturę. Nie musisz się więc obawiać, że szydełkując lub dziergając z włóczki Kiruna stworzysz drapiące kreacje.

Włóczka składa się z 63% baby alpaki, 30% nylonu i 7% merynosów. Zalecamy tutaj pranie ręczne w temperaturze 30°C, natomiast Kiruna powinna być suszona na płasko, aby zachować swój kształt. Poznaj naszą piękną Nordic Sky Kiruna i odkryj świat czarujących kolorów lub sprawdź inne nasze walory Nordic Sky.

Kiruna jest włóczką do rozdmuchiwania, która ma wiele uroku

Nordic Sky Kiruna to tzw. przędza rozdmuchiwana, co odnosi się do samego procesu produkcji. Zamiast przędzenia w tradycyjny sposób, Kiruna powstaje dzięki zebraniu włókien i wydmuchaniu ich przez rurkę. Ta technika rurowa znana jest pod różnymi nazwami, takimi jak tube blow, air blow, air spun i air jet . Jakkolwiek wolisz nazywać ten proces, unikalna technika sprawia, że Kiruna jest przewiewną i miękką włóczką. Nordic Sky Kiruna może być zatem postrzegana jako bardziej luksusowa wersja naszej włóczki Infinity Hearts Lily blow.

Delikatna włóczka Kiruna ma więc uroczą fakturę, z którą wspaniale się pracuje, ponieważ włóczka łatwo i elegancko przesuwa się zarówno na szydełku, jak i na igłach dziewiarskich. Zalecany rozmiar narzędzia hobbystycznego wynosi tutaj 5 mm. z czego przędza Kiruna ma prześwit 10 x 10 cm = 17m x 22p. Włóczka występuje w radosnej palecie ciemnych i łagodnych odcieni, możesz mieszać i dopasowywać tak jak lubisz. Dodatkowo technika tuby nadaje kulkom włóczki cętkowaną grę kolorów, co jest gwarancją nadania Twoim projektom zabawnego wyglądu. W jednej szpulce Kiruny otrzymujemy 50 gramów włóczki do rozdmuchiwania, co odpowiada przebiegowi około 150 metrów.

Piękna włóczka nazwana po wyjątkowym szwedzkim miasteczku

Zgodnie z tradycją Kiruna, podobnie jak inne nasze cechy Nordic Sky, nosi nazwę od nordyckiego miasta, a dokładniej szwedzkiej metropolii Kiruna, położonej w Laponii. Miasto jest znane z wyjątkowego klimatu, który obejmuje noce polarne w miesiącach zimowych z tańczącymi północnymi zorzami, jak również lata z niekończącym się światłem słonecznym. Kiruna oferuje arktyczne doświadczenia w unikalnym krajobrazie i jest kulminacją kilku kultur.

Region Kiruna jest więc częścią Sápmi, w którym od pokoleń mieszkają rdzenni mieszkańcy Sámi. Kiruna pochodzi nawet od słowa Sámi Giron, które oznacza głuszca, czyli szczególny gatunek ptaka rozpowszechniony w poszczególnych krajach. Kiedy więc używasz naszej pięknej włóczki Kiruna blow, możesz pomyśleć o bogatej historii, którą włóczka jest zainspirowana i, co nie mniej ważne, nazwana.

Kupuj włóczkę Nordic Sky Kiruna w świetnych cenach na Rito.dk

Zdobądź swoje własne kolory Kiruna od Nordic Sky i zacznij swoją kolejną przygodę z włóczką. Nasze włóczki Nordic Sky Kiruna są najwyższej jakości i zawsze w konkurencyjnych cenach, więc masz gwarancję najlepszej włóczki w przyzwoitej cenie. Do tego mamy gwarancję ceny na wszystkie nasze produkty.

W naszym sklepie internetowym zawsze można znaleźć świetne oferty na różne artykuły kreatywne, więc masz gwarancję tego, co najlepsze ma do zaoferowania świat hobby. Naprzykład, jeśli potrzebujesz sprzętu i narzędzi do przędzy Kiruna, możesz je znaleźć wśród naszych akcesoriów do przędzy. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących Nordic Sky Kiruna lub różnych jakości przędzy, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy przez e-mail lub telefon.

Kod produktu: 5713410043813 (5 713410 0043813)

6 inne produkty w tej samej kategorii

Nordic Sky Kiruna Yarn 01

31,00 zł
19 z 19 wariantów na stanie magazynowym.
Nordic Sky Kiruna Garn 01
Zobacz produkt

Nordic Sky Sundsvall Garn til Håndfarvning

Przedtem: 50,00 zł   Od: 32,00 zł
Na stanie. Dostawa w 4-6 dni.

Nordic Sky Oulu Kid-Silk

Przedtem: 38,00 zł   Od: 27,00 zł
20 z 20 wariantów na stanie magazynowym.
Nordic Sky Oulu Kid-Silk
Zobacz produkt

Nordic Sky Sundsvall Super Fine Merino Hand Dyeing Yarn

Przedtem: 50,00 zł   Od: 32,00 zł
Na stanie. Dostawa w 4-6 dni.

Nordic Sky Sundsvall Alpaca Ręcznie farbowana włóczka

Przedtem: 50,00 zł   Od: 32,00 zł
Na stanie. Dostawa w 4-6 dni.

Ręcznie Farbowana Wełna Nordic Sky Bergen

Przedtem: 73,00 zł   Od: 48,00 zł
10 z 10 wariantów na stanie magazynowym.
Ręcznie Farbowana Wełna Nordic Sky Bergen
Zobacz produkt