Wybierz wariant

Drops Eskimo Garn Unicolor 01 Natur

01

Drops Eskimo Garn Unicolor 02 Sort

02

Drops Eskimo Garn Unicolor 03 Mørkebrun

03

Drops Eskimo Garn Unicolor 05 Turkis

05

Drops Eskimo Garn Unicolor 07 Orange

07

Drops Eskimo Garn Unicolor 08 Rød

08

Drops Eskimo Garn Unicolor 09 Lys Vinrød

09

Drops Eskimo Garn Unicolor 10 Vinrød

10

Drops Eskimo Garn Unicolor 12 Lyseblå

12

Drops Eskimo Garn Unicolor 13 Camel

13

Drops Eskimo Garn Unicolor 14 Mørkegrå

14

Drops Eskimo Garn Unicolor 15 Mørkeblå

15

Drops Eskimo Garn Mix 21 Blåviolet

21

Drops Eskimo Garn Unicolor 22 Armygrøn

22

Drops Eskimo Garn Mix 23 Mulvarpegrå

23

Drops Eskimo Garn Unicolor 24 Gul

24

Drops Eskimo Garn Unicolor 25 Grøn

25

Drops Eskimo Garn Unicolor 26 Pink

26

Drops Eskimo Garn Unicolor 29 Gulgrøn

29

Drops Eskimo Garn Unicolor 30 Pastelrosa

30

Drops Eskimo Garn Unicolor 31 Pastelblå

31

Drops Eskimo Garn Mix 36 Ametyst

36

Drops Eskimo Garn Mix 37 Saphir

37

Drops Eskimo Garn Unicolor 46 Mellemgrå

46

Drops Eskimo Garn Mix 47 Lysbeige

47

Drops Eskimo Garn Mix 48 Beige

48

Drops Eskimo Garn Unicolor 51 Støvet Rosa

51

Drops Eskimo Garn Unicolor 52 Lys Gråblå

52

Drops Eskimo Garn Unicolor 53 Lys Grå

53

Drops Eskimo Garn Unicolor 54 Mellemlilla

54

Drops Eskimo Garn Unicolor 56 Julerød

56

Drops Eskimo Garn Unicolor 57 Marineblå

57

Drops Eskimo Garn Unicolor 65 Lyng

65

Drops Eskimo Garn Unicolor 66 Søgrøn

66

Drops Eskimo Garn Mix 83 Malva

83

Drops Eskimo Garn Mix 84 Påfugleblå

84

Drops Eskimo Garn Mix 85 Karry

85

Drops Eskimo Garn Mix 86 Kobber

86

Drops Eskimo Garn Mix 87 Fog

87

Drops Snow/Eskimo Yarn Unicolour 88 Chalk

88

Drops Snow/Eskimo Yarn Mix 89 Clay

89

Drops Snow/Eskimo Yarn Unicolour 90 Toffee

90

Drops Snow/Eskimo Yarn Unicolour 91 Grape

91

Drops Snow/Eskimo Yarn Unicolor 92 Dark moss green

92

Drops Snow/Eskimo Yarn Unicolor 93 Peanut

93

Drops Snow/Eskimo Yarn Unicolor 94 Bordeaux

94

Drops Snow/Eskimo Yarn Unicolor 95 Red Brown

95

Drops Snow/Eskimo Yarn Unicolor 96 Autumn Leaves

96

Drops Snow/Eskimo Yarn Unicolor 97 Dark ivy

97

Drops Snow/Eskimo Yarn Unicolor 98 Sage Green

98

Drops Snow/Eskimo Yarn Unicolor 99 North Sea

99

Drops Snow/Eskimo Yarn Mix 100 Dark petrol

100

Drops Snow/Eskimo Yarn Unicolour 101 Mandarin
Drops Snow/Eskimo Yarn Unicolour 102 Marshmallow
Drops Snow/Eskimo Yarn Unicolour 103 Parrot Green
Drops Snow/Eskimo Yarn Unicolour 104 Cobalt Blue
Drops Snow/Eskimo Yarn Unicolour 105 Magenta
Drops Snow/Eskimo Yarn Unicolour 106 Lemonade
Przedtem: 12,00 zł 8,00 zł 8
54 z 58 wariantów na stanie magazynowym.

Dane o produkcie

 • Typ: Super Bulky
 • Materiał: 100% wełna
 • Liczba nitek / PLY: 14-warstwowy
 • Grupa włóczek: E (9 - 11 masek)
 • Rozmiar Drutu: 9 mm
 • Rozmiar Szydełka: 9 mm
 • Licznik dziewiarski: 10 x 10 cm = 10 m x 14p
 • Waga / Długość: 50 gramów = około 50 metrów
 • Pielęgnacja: Pranie ręczne maks. 30°C
 • Wysychanie: Suchy płaski / filcowy
 • Etykiety: Certyfikat OEKO-TEX®, standard 100 i klasa I
 • Pozostałe informacje: Etykieta oznacza, że produkt został przetestowany i jest całkowicie wolny od szkodliwych substancji chemicznych oraz bezpieczny w użyciu. Klasa I to najwyższy poziom, co oznacza, że nadaje się również do artykułów dla niemowląt (0-3 lat).

Opis produktu

Drops Eskimo zmienia nazwę na Drops Snow, sama włóczka jest taka jaką znacie, to się nie zmieni. Zmiana nazwy jest procesem, dlatego możesz otrzymać opaski z napisem Eskimo lub Snow. Ale w przyszłości wszystkie zespoły będą mówić Drops Snow.

Wszyscy mamy jakieś cechy przędzy, które przedkładamy nad inne cechy. Czasami preferujemy je ze względu na dobre właściwości materiału, mieszankę kolorów, wykonanie przędzy itp. Włóczka Drops Eskimo od Garnstudio to włóczka, która oferuje Ci najlepsze właściwości, jakie powinna mieć włóczka w wielu różnych wariantach. Po pierwsze, pyszna włóczka Drops Eskimo wool jest cudownie miękka i niewiarygodnie gruba, dzięki czemu będzie Ci ciepło nawet w najchłodniejszy zimowy dzień.

W zależności od stylu lub tego, co chcesz wydziergać, możesz wybrać tę włóczkę z kolorami Unicolor, mieszanką kolorów, kolorami drukowanymi, z efektem tweedu lub jako degradé. Szeroki wzornik kolorów wszystkich odmian Drops Eskimo z Garnstudio sprzedajemy online tutaj. Dokonaj zakupu już dziś w świetnej cenie lub zrób to później i skorzystaj z naszych bieżących ofert i wyprzedaży.

Drops Snow/Eskimo od Garnstudio - włóczka, która nigdy nie wychodzi z mody

Wysokiej jakości przędze, takie jak Drops Eskimo wykonane ze 100% wełny nigdy nie wychodzą z mody. Wręcz przeciwnie, włóczka 100% wełniana jest jedną z najpopularniejszych włóczek do dziergania - zwłaszcza zimą. Jest to częściowo spowodowane tym, że wełna zapewnia przyjemnie grubą i nieporęczną przędzę, która utrzymuje ciepło. Dlatego Drops Eskimo od Garnstudio szczególnie nadaje się na zimowe dzierganie. Może to być wszystko w obrębie odzieży i akcesoriów zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wełnę można też dziergać grubymi igłami, aby ściegi były przewiewne. Oznacza to, że włóczkę Drops Eskimo wool możesz wykorzystać także wiosną i latem, gdy nadejdą chłodne wieczory.

Włóczki Drops Snow/Eskimo dla każdego stylu - we wszystkich rodzajach kolorów i wzorów

Nie ma takiego koloru czy wzoru, którego nie można by wybrać dziergając z Drops Eskimo od Garnstudio. Mamy przy sobie wszystkie warianty, każdy uroczy i wyjątkowy na swój sposób.

Jeśli zależy Ci na prostym i/lub wyrafinowanym wyglądzie, sięgnij po Drops Eskimo Unicolor lub Mix. Cechą charakterystyczną kolorów Unicolor jest to, że efekt jest niesamowicie równy i delikatny. Kolor jednobarwnej włóczki unicolor będzie się pięknie i mocno odznaczał, czy to letni pomarańcz, czy przykurzony róż. Jeśli natomiast zależy Ci na wyglądzie, który nadal jest prosty, ale oferuje więcej różnorodności, spójrz w kierunku Drops Eskimo Mix. Kolory w tej wariacji są zgrupowane razem przed przędzeniem. Tworzy to ładny i ekscytujący efekt mieszanki różnych odcieni tego samego koloru. Ponieważ odcienie są zgrupowane razem przed przędzeniem, mieszanka wydaje się naturalna i harmonijna - prawie niewidoczna.

Jeśli natomiast zależy Ci na bardziej ekscytującym i żywym wyglądzie, sprawdź naszą ofertę Drops Eskimo Tweed, Print i Degradé, z których wszystkie posiadają ekscytującą kartę kolorów. Każda z tych odmian ma swój własny, niepowtarzalny wzór. Oznacza to, że przy tych właściwościach żadne dwie kreacje nie będą nigdy takie same - nawet jeśli dziergasz ten sam wzór z tą samą jakością i kolorem.

Drops Eskimo Tweed jest dla tych, którzy chcą prostej włóczki z twistem. Tutaj widać dominujący kolor z małymi i pięknymi odpryskami w odpowiednich odcieniach. Z kolei Drops Eskimo Print to włóczka o bardziej wyrazistych przesunięciach kolorów. Harmonijne odcienie są nadrukowane w różnych długościach, co daje kreacjom ładny i ekscytujący efekt kolorystyczny. Z kolei rezultat dziergany z Drops Eskimo Degradé można określić jako mieszankę Tweedu i Printu. Miękkie przejścia dają harmonijny i naturalny wygląd, który jest jednocześnie ekscytujący i zróżnicowany. Różne warianty są piękne, gdy są stosowane samodzielnie, ale można je również mieszać ze sobą, aby uzyskać wspaniały efekt.

Wszystkie warianty są nieobrobione, co oznacza, że przed farbowaniem nie były poddawane obróbce chemicznej.

Dbaj o swoją włóczkę Drops Snow/Eskimo od Garnstudio - będzie dłużej służyła

Dobrej jakości włóczki wytrzymują dłużej, gdy są dobrze pielęgnowane, a włóczka Drops Eskimo nie jest wyjątkiem. Aby jak najdłużej cieszyć się miękkimi i rozgrzewającymi właściwościami, należy przede wszystkim przestrzegać instrukcji prania. Przędzę wełnianą tego typu należy prać ręcznie w temperaturze maksymalnie 30°C, aby uniknąć skurczenia się i utraty koloru. Wtedy ważne jest, aby włóczki Drops Eskimo nie wkładać do suszarki, tylko suszyć na płasko. Dobrą radą, jeśli chodzi o jakość włóczki, jest pranie jej tylko wtedy, gdy jest naprawdę potrzebna - im więcej razy będzie prana, tym szybciej zużyje się jej powierzchnia. Na przykład, jeśli sweter ze 100% wełny pachnie, często wystarczy powiesić go na zewnątrz na kilka godzin. Podobnie, jeśli przypadkowo rozlejesz coś na swój wełniany sweter, zaleca się skupić na usunięciu pojedynczej plamy, a nie praniu całego swetra.

Drops Eskimo Wool Yarn nadaje się również do filcowania, jeśli jesteś wyjątkowo kreatywny. W rzeczywistości przędze do filcowania są częścią naszego asortymentu, w którym można znaleźć wszystkie odmiany potrzebne do tworzenia.

Kup online włóczkę Drops Snow/Eskimo od Garnstudio tutaj w cenie, na którą każdy może sobie pozwolić

Jeśli skusiłaś się na pyszną wełnianą włóczkę od Garnstudio, to dobrze trafiłaś. Tutaj sprzedajemy włóczkę Drops Eskimo w tanich cenach przez cały rok. Bo nie uważamy, że dobra jakość powinna dużo kosztować. Dobra jakość powinna być dla każdego - nawet dla osób z małym budżetem. Jako sprzedawca przędzy Drops Eskimo oferujemy Ci zatem dobrą wartość 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Dzięki temu możesz robić zakupy wtedy, kiedy Ci to najbardziej odpowiada, pomiędzy szkołą, pracą i innymi codziennymi spotkaniami.

Oprócz tego, że jesteśmy w stanie zaoferować Ci świetną cenę przez cały rok, regularnie oferujemy Ci również wspaniałe oferty i wyprzedaże, którym trudno się oprzeć. Wyprzedaże i oferty dotyczą często kilku różnych jakości Drops, więc jeśli spędzisz trochę więcej czasu w naszym internetowym sklepie internetowym, jest świetna okazja, aby zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Specjalne wzory

Color Wheel by DROPS Design - Dywanik Wzór na Szydełko 94 cm

Color Wheel by DROPS Design - Dywanik Wzór na Szydełko 94 cm

Slate Rose by DROPS Design - Filcowana Poduszka do Siedzenia - Wzór na Szydełko 36x36 cm

Slate Rose by DROPS Design - Filcowana Poduszka do Siedzenia - Wzór na Szydełko 36x36 cm

Santa Toe by DROPS Design - Wzór na Filcowane Pantofle Rozmiar 21 - 48

Santa Toe by DROPS Design - Wzór na Filcowane Pantofle Rozmiar 21 - 48

Christmas Decoration Heart by DROPS Design - Filcowana Ozdoba Świąteczna - Serduszko 20x26 cm

Christmas Decoration Heart by DROPS Design - Filcowana Ozdoba Świąteczna - Serduszko 20x26 cm

Ripple Stitch pandebånd af KreaLoui - Pandebånd Hækleopskrift

Ripple Stitch pandebånd af KreaLoui - Pandebånd Hækleopskrift

Blueberry Harvest by DROPS Design - Bluse Strikkeopskrift str. S - XXXL

Blueberry Harvest by DROPS Design - Bluse Strikkeopskrift str. S - XXXL

Referencje
7071723003817 (7 071723 3003817)
7071723003824 (7 071723 3003824)
7071723003831 (7 071723 3003831)
7071723003855 (7 071723 3003855)
7071723003879 (7 071723 3003879)
7071723003886 (7 071723 3003886)
7071723003893 (7 071723 3003893)
7071723003909 (7 071723 3003909)
7071723003923 (7 071723 3003923)
7071723003930 (7 071723 3003930)
7071723003947 (7 071723 3003947)
7071723003954 (7 071723 3003954)
7071723003978 (7 071723 3003978)
7071723003985 (7 071723 3003985)
7071723003992 (7 071723 3003992)
7071723004005 (7 071723 3004005)
7071723004012 (7 071723 3004012)
7071723004029 (7 071723 3004029)
7071723004036 (7 071723 3004036)
7071723004043 (7 071723 3004043)
7071723004050 (7 071723 3004050)
7071723004265 (7 071723 3004265)
7071723004272 (7 071723 3004272)
7071723004074 (7 071723 3004074)
7071723004319 (7 071723 3004319)
7071723004326 (7 071723 3004326)
7071723004081 (7 071723 3004081)
7071723004098 (7 071723 3004098)
7071723004104 (7 071723 3004104)
7071723004111 (7 071723 3004111)
7071723006153 (7 071723 3006153)
7071723007310 (7 071723 3007310)
7071723015193 (7 071723 3015193)
7071723015209 (7 071723 3015209)
7071723015636 (7 071723 3015636)
7071723015643 (7 071723 3015643)
7071723015650 (7 071723 3015650)
7071723015667 (7 071723 3015667)
7071723016107 (7 071723 3016107)
7071723016503 (7 071723 3016503)
7071723016886 (7 071723 3016886)
7071723016893 (7 071723 3016893)
7071723016909 (7 071723 3016909)
7071723018057 (7 071723 3018057)
7071723018064 (7 071723 3018064)
7071723018125 (7 071723 3018125)
7071723018132 (7 071723 3018132)
7071723018149 (7 071723 3018149)
7071723018156 (7 071723 3018156)
7071723018163 (7 071723 3018163)
7071723018170 (7 071723 3018170)
7071723018187 (7 071723 3018187)
7071723018323 (7 071723 3018323)
7071723018330 (7 071723 3018330)
7071723018347 (7 071723 3018347)
7071723018354 (7 071723 3018354)
7071723018361 (7 071723 3018361)
7071723018378 (7 071723 3018378)

References
108201
108202
108203
108205
108207
108208
108209
108210
108212
108213
108214
108215
108221
108222
108223
108224
108225
108226
108229
108230
108231
108236
108237
108246
108247
108248
108251
108252
108253
108254
108256
108257
108265
108266
108283
108284
108285
108286
108287
108288
108289
108290
108291
108292
108293
108294
108295
108296
108297
108298
108299
1082100
1082101
1082102
1082103
1082104
1082105
1082106

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również

Scheepjes River Washed

Od: 15,00 zł
24 z 24 wariantów na stanie magazynowym.
Up to 8%
Do 29/02-24
Scheepjes River Washed

UP TO

8% OSZCZĘDNOŚCI

Do

29/02-24

Zobacz produkt

Scheepjes Colour Crafter

17,00 zł
89 z 92 wariantów na stanie magazynowym.
Scheepjes Colour Crafter
Zobacz produkt

Infinity Hearts Rose 8/4

Przedtem: 14,00 zł   6,50 zł
48 z 59 wariantów na stanie magazynowym.
54%
Do 29/02-24
Infinity Hearts Rose 8/4

54% OSZCZĘDNOŚCI

Do

29/02-24

Zobacz produkt

DROPS Cotton Light

9,00 zł
24 z 34 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Cotton Light
Zobacz produkt

Viking Garn Alpaca Bris

Przedtem: 35,00 zł   Od: 29,00 zł
37 z 40 wariantów na stanie magazynowym.
Viking Garn Alpaca Bris
Zobacz produkt

Prym Ergonomics Round Sticks Plastic 60cm 4.50mm / 23.6in US7

47,00 zł
Na stanie. Dostawa w 4-6 dni.

KnitPro Waves Crochet Hook Aluminium Grey 7,00mm

27,00 zł
Na stanie. Dostawa w 4-6 dni.
1%

1% OSZCZĘDNOŚCI

Zestaw szydełek Infinity Hearts z akcesoriami Deluxe 2-10mm -...

Przedtem: 289,00 zł   269,00 zł
Na stanie. Dostawa w 4-6 dni.
7%
Do 29/02-24

7% OSZCZĘDNOŚCI

Do

29/02-24

30 inne produkty w tej samej kategorii

DROPS Brushed Alpaca Silk

14,00 zł
22 z 25 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Brushed Alpaca Silk
Zobacz produkt

DROPS Alpaca

Od: 20,00 zł
46 z 56 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Alpaca
Zobacz produkt

DROPS Nepal

Od: 13,00 zł
40 z 42 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Nepal
Zobacz produkt

DROPS Andes

Od: 28,00 zł
20 z 23 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Andes
Zobacz produkt

DROPS Paris

Od: 7,00 zł
53 z 59 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Paris
Zobacz produkt

DROPS Polaris

Przedtem: 24,00 zł   Od: 17,00 zł
7 z 7 wariantów na stanie magazynowym.
Up to 30%
Do 08/03-24
DROPS Polaris

UP TO

30% OSZCZĘDNOŚCI

Do

08/03-24

Zobacz produkt

Drops Eskimo Garn Unicolor 01 Natur

Przedtem: 12,00 zł   Od: 8,00 zł
54 z 58 wariantów na stanie magazynowym.
Up to 34%
Do 08/03-24
Drops Eskimo Garn Unicolor 01 Natur

UP TO

34% OSZCZĘDNOŚCI

Do

08/03-24

Zobacz produkt

DROPS Cotton Merino

19,00 zł
18 z 18 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Cotton Merino
Zobacz produkt

DROPS Alaska

Przedtem: 12,00 zł   8,00 zł
29 z 31 wariantów na stanie magazynowym.
34%
Do 08/03-24
DROPS Alaska

34% OSZCZĘDNOŚCI

Do

08/03-24

Zobacz produkt

DROPS Cotton Light

9,00 zł
24 z 34 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Cotton Light
Zobacz produkt

DROPS Flora

Od: 14,00 zł
28 z 29 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Flora
Zobacz produkt

DROPS Air

27,00 zł
39 z 47 wariantów na stanie magazynowym.
1%
DROPS Air

1% OSZCZĘDNOŚCI

Zobacz produkt

DROPS Belle

15,00 zł
20 z 20 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Belle
Zobacz produkt

DROPS Puna

Od: 32,00 zł
7 z 7 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Puna
Zobacz produkt

DROPS Muskat - Egipska Bawełna Merceryzowana

12,00 zł
45 z 47 wariantów na stanie magazynowym.
1%
DROPS Muskat - Egipska Bawełna Merceryzowana

1% OSZCZĘDNOŚCI

Zobacz produkt

DROPS Baby Merino

Przedtem: 19,00 zł   14,00 zł
45 z 49 wariantów na stanie magazynowym.
27%
Do 08/03-24
DROPS Baby Merino

27% OSZCZĘDNOŚCI

Do

08/03-24

Zobacz produkt

DROPS Alpaca Bouclé

18,00 zł
6 z 6 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Alpaca Bouclé
Zobacz produkt

DROPS Big Merino

19,00 zł
15 z 19 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Big Merino
Zobacz produkt

Drops Wish

53,00 zł
9 z 9 wariantów na stanie magazynowym.
Drops Wish
Zobacz produkt

DROPS Lima

Od: 13,00 zł
30 z 35 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Lima
Zobacz produkt

DROPS Karisma

Przedtem: 13,00 zł   9,00 zł
46 z 47 wariantów na stanie magazynowym.
31%
Do 08/03-24
DROPS Karisma

31% OSZCZĘDNOŚCI

Do

08/03-24

Zobacz produkt

DROPS Melody

25,00 zł
17 z 17 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Melody
Zobacz produkt

DROPS Merino Extra Fine

Przedtem: 19,00 zł   14,00 zł
45 z 45 wariantów na stanie magazynowym.
27%
Do 08/03-24
DROPS Merino Extra Fine

27% OSZCZĘDNOŚCI

Do

08/03-24

Zobacz produkt

DROPS Kid-Silk

26,00 zł
43 z 43 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Kid-Silk
Zobacz produkt

DROPS Nord

16,00 zł
20 z 21 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Nord
Zobacz produkt

DROPS Safran - Egipska Bawełna Merceryzowana

9,00 zł
42 z 46 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Safran - Egipska Bawełna Merceryzowana
Zobacz produkt

Drops Soft Tweed

24,00 zł
18 z 18 wariantów na stanie magazynowym.
Drops Soft Tweed
Zobacz produkt

DROPS Bomull-Lin

18,00 zł
9 z 9 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Bomull-Lin
Zobacz produkt

Drops Daisy

Przedtem: 20,00 zł   14,00 zł
25 z 25 wariantów na stanie magazynowym.
31%
Do 08/03-24
Drops Daisy

31% OSZCZĘDNOŚCI

Do

08/03-24

Zobacz produkt

DROPS Glitter

10,00 zł
2 z 2 wariantów na stanie magazynowym.
DROPS Glitter
Zobacz produkt